Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwietnia 25, 2024, 11:45:32 pm

Autor Wątek: Stylowe projekty  (Przeczytany 9778 razy)

OliwiaGruszka

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Stylowe projekty
« dnia: Maja 05, 2015, 12:29:56 pm »
Kupując nowe mieszkanie bardzo się cieszyłam na myśl, że mogę je samodzielnie zaaranżować. Przeglądałam rożne magazyny, chodziłam po sklepach, pytałam znajomych... w końcu straciłam pewność siebie i nie wiedziałam jaki styl wybrać i co do mnie pasuje. O poradę zapytałam firmę Kurpas (znajdziecie ją tu -  projektowanie łazienek ), która wydobyła z pomieszczenia mój osobisty styl. Tą inwestycję uważam za swój osobisty sukces. Mam nadzieję, że łazienka będzie mi służyła przez lata.

aniakkk

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Stylowe projekty
« Odpowiedź #1 dnia: Października 15, 2015, 11:53:36 am »
Ja skorzystałam z internetowych inspiracji. Ale oczywiście w razie problemów warto skorzystać z pomocy :)

luizah

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Stylowe projekty
« Odpowiedź #2 dnia: Października 20, 2015, 10:29:42 am »
Ja na pewno w przypadku niektórych pomieszczeń skorzystam z pomocy dekoratora wnętrz. Wydaje mi się, że wtedy efekt urządzania jest znacznie lepszy :D

limonka88

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
Odp: Stylowe projekty
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 12, 2015, 11:20:31 pm »
Sama mam małą łazienkę i moim zdaniem tutaj http://silaczka.pl/dom/338-inspiracje-wntrzarskie-maa-azienka-te-moe-by-pikna-obejrzyj-zdjcia są podane bardzo fajne pomysły na t o jak urządzić taką łazienkę :) Ciekawe i nietypowe połączenia!

Elza

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Stylowe projekty
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 19, 2015, 11:40:41 pm »
Do łazienki polecam skorzystać z pomocy dekoratora :)

Alutka

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Odp: Stylowe projekty
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 12, 2016, 12:16:20 pm »
ja tego nie rozumiem...nigdy nie miałam takiego problemu...wiem co mi się podoba, w jakim stylu, otoczeniu, kolorach dobrze się czuję więc to była czysta przyjemność i brak wątpliwości...nie pozwoliłabym nikomu decydować za mnie...

limonka88

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
Odp: Stylowe projekty
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 19, 2016, 03:44:38 pm »
A co do wyposażenia magazynowego, to bardzo dobry i solidny sprzęt znajdziecie w http://www.redrooster.pl/ . Warto zapoznać się z ofertą tego producenta, jeżeli szukacie dobrego sprzętu w atrakcyjnych cenach. Uważam, że jest to rzetelna firma, więc również godna zaufania.

agataga

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Stylowe projekty
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 05, 2016, 08:30:09 pm »
Fajnie, że nie bałaś się skorzystać z takich usług. Ludzie się obawiają architektów, a całkiem niepotrzebnie!

limonka88

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
Odp: Stylowe projekty
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 08, 2016, 02:13:19 pm »
Hej! Ja z kolei chcę Wam polecić fajną firmę budowlaną, która ma w posiadaniu m.in. kabiny prysznicowe Wodzisław i wiele innych fajnych jakościowo rzeczy. Zobaczcie sobie, może wpadnie Wam coś w oko :)

omega77

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Stylowe projekty
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 14, 2016, 01:59:22 pm »
Mi się podobają duże łazienki z wanną wolnostojącą wkomponowaną  w całość. Ogólnie minimalizm, Silla stawia właśnie na taki wygląd jaki mi się podoba.

emela

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Stylowe projekty
« Odpowiedź #10 dnia: Października 23, 2017, 12:30:39 pm »
Mi również podobają się wanny wolnostojące. Szczegolnie te stylowe na metalowych nóżkach. Wydaje mi się jednak,ze taka wanna o wiele lepiej będzie wyglądała w łazience w stylu tradycyjnym Na przyklad w takiej, w której tradycyjne płytki zostaną zastąpione mozaiką.
Na tej stronie jest sporo takich aranżacji:
https://www.rawdecor.pl/pl/19-plytki-scienne

Łazienka marzenie: