Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwietnia 25, 2024, 01:05:32 am

Autor Wątek: Jak kupować mieszkanie?  (Przeczytany 4754 razy)

omega77

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Jak kupować mieszkanie?
« dnia: Listopada 28, 2016, 09:23:10 am »
Mam małą zagwozdkę. Chcę kupić nowe mieszkanie, problem w tym, że nie do końca wiem, czym trzeba się kierować przy jego zakupie. Co myślicie na temat tych porad? http://zmieniamymiasto.pl/bledy-przy-zakupie-mieszkania/ Może macie do dodania coś,  o czym warto jeszcze wiedzieć?

limonka88

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
Odp: Jak kupować mieszkanie?
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 16, 2017, 11:50:06 am »
Jeśli szukasz mieszkania w Warszawie to możesz zapoznać się z inwestycją firmy Grupo Lar przy ulicy Duracza 10 w Warszawie. Ostatnio były odbiory pierwszych mieszkań i po otrzymaniu kluczy, uważam, że mieszkanie naprawdę super. Z okna widok na park, w sąsiedztwie inwestycji znajdują się parki Herberta i Olszyna. Również dojazd do pracy z tego miejsca jest bardzo dobry ponieważ mamy metro Słodowiec, tak samo jeśli chodzi o rozrywkę, to i dla dzieci można znaleźć place zabaw, a dla dorosłych restauracje, kino czy teatr. Sprawdź, może i Ciebie oferta zainteresuje.

topinambur

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odp: Jak kupować mieszkanie?
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 17, 2017, 09:15:25 am »
Jeśli kupujemy nowe mieszkanie to na pewno trzeba dokładnie przeczytać umowę z deweloperem, jeśli macie jakieś wątpliwości to skonsultować się z prawnikiem. Poszukać o deweloperze informacji online, czy nie ma jakiś problemów finansowych lub wyjątkowo złych opinii. Sprawdzić lokalizację nowego mieszkania, przejechać się tam kilka razy w godzinach szczytu, dojazdy też są bardzo ważne w końcu mieszkanie kupuje się na lata. My chyba będziemy się po długim zastanowieniu decydować na mieszkanie na tym osiedlu pod Poznaniem. Wszystko sprawdziliśmy i chyba nam pasuje.

epinea

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Jak kupować mieszkanie?
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 12, 2018, 03:08:37 pm »
Na pewno umowę trzeba przeczytać dokładnie ale i warto sprawdzić wcześniej takiego dewelopera, np z Atalem nie ma problemu bo dużo inwestycji mają które można obejrzeć