Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 29, 2024, 07:27:45 am

Autor Wątek: Moje mieszkanie marzeń na warszawskim Powiślu  (Przeczytany 6314 razy)

OliwiaGruszka

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Moje mieszkanie marzeń na warszawskim Powiślu
« dnia: Maja 15, 2015, 08:55:37 am »
Wszystkim zainteresowanym z zakupem nowego mieszkania polecam zainteresować się z nową inwestycją na warszawskim Powiślu - http://rezydencjaorlowicza.pl/o_inwestycji.html Świetna lokalizacja, bliskość metra, terenów zielonych, trasy rowerowej, modnych klubów, itp. Sprawdźcie!

aniakkk

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Moje mieszkanie marzeń na warszawskim Powiślu
« Odpowiedź #1 dnia: Października 15, 2015, 12:00:23 pm »
Wygląda fantastycznie, doskonała lokalizacja. Ale ceny też odpowiednio wysokie :D

luizah

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Moje mieszkanie marzeń na warszawskim Powiślu
« Odpowiedź #2 dnia: Października 20, 2015, 10:08:49 am »
Jak to na Powiślu. Mieszkanie tam to swego rodzaju prestiż, więc nie ma co się dziwić, że ceny mieszkań są wysokie :P

reginaa

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: Moje mieszkanie marzeń na warszawskim Powiślu
« Odpowiedź #3 dnia: Października 22, 2015, 10:38:22 am »
A decydowaliście się na takie odbiory mieszkań warszawa? chyba warto wszystko sprawdzić czy jest zgodnie z obiecanym standardem prawda?


omega77

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Moje mieszkanie marzeń na warszawskim Powiślu
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 18, 2016, 01:57:47 pm »
Ja bym jednak celowała bardziej w stronę Mokotowa, przykładowo http://www.domdevelopment.com.pl/pl/rezydencja-mokotow :) super dojazd do centrum, wszystko bliziutko i mieszkania super!

omega77

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Moje mieszkanie marzeń na warszawskim Powiślu
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 20, 2016, 10:23:11 am »
A poza tym super pomysłem jest też to, http://www.apartamentyzdrowie.pl/ - nie wiem czy słyszeliście o Apartamentach Zdrowie :) To naprawdę malownicze i piękne apartamenty, które mają swoją lokalizację w Łodzi :) Słyszałam, że będą do odbioru już w 2018, więc naprawdę warto jest się po nie pofatygować! Sprawdźcie tą stronkę i zobaczcie, dlaczego :)

limonka88

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
Odp: Moje mieszkanie marzeń na warszawskim Powiślu
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 20, 2017, 02:11:28 pm »
Ostatnio dowiedziałam się, że na niektórych osiedlach jest ogólny zakaz palenia. Czy ktoś wie czy tutaj też? Co prawda ostatnio staram się używać głównie vaporizera, ponieważ jest znacznie zdrowszy, a także olejki maja właściwości zdrowotne jak np olejki cbd , jednak czasem lubię wciąż sięgnąć po tradycyjnego papierosa. Jest to zupełnie inne uczucie podczas palenia :)

epinea

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Moje mieszkanie marzeń na warszawskim Powiślu
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 31, 2018, 10:52:50 am »
Moje mieszkanie marzeń znajduje się akurat na Targówku na osiedlu Atal ale jestem niepaląca więc nie wiem jak to jest z tymi zakazami, generalnie dym mi przeszkadza. :)