Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Marca 29, 2024, 06:05:54 am

Autor Wątek: Styl skandynawski  (Przeczytany 7537 razy)

Kilczek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Styl skandynawski
« dnia: Kwietnia 15, 2016, 01:43:26 pm »
Bardzo podoba mi się styl skandynawski. Chciałbym w ten sposób urządzić swój salon, a może i nawet całe mieszkanie. Szukam inspiracji, mebli, dodatków, porad... Wszystkiego co z minimalizmem i stylem skandynawskim związane. ;)

Alutka

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Odp: Styl skandynawski
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 20, 2016, 09:43:19 am »
Ikee polecam, Jysk, Tiger'a...no i oglądanie różnych zdjęc, katalogów...pomysłów wszędzie jest pełno, musisz wybrać coś dla siebie :)

kolorek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: Styl skandynawski
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 18, 2016, 12:06:59 pm »
Jak do tej pory nic nie znalazłeś to zajrzyj na stronę internetowego outletu z meblami designerskimi: Home Ware Outlet. Styl skandynawski też jest tam reprezentowany więc może znajdziesz coś odpowiedniego  :) Do tego do kompletu dobrałem ogrzewnice promiennikowe do salonu ze sklepu Solarix.pl.
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2016, 03:13:19 pm wysłana przez kolorek »

Paulka123!

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
    • śnieżka kuchnia łazienka
Odp: Styl skandynawski
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 30, 2016, 10:19:58 am »
Uwielbiam styl skandynawski! Sprawia, że wnętrze wydaje się większe, jest również bardzo delikatny i subtelny :)

omega77

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Styl skandynawski
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 11, 2016, 12:33:27 pm »
No, jasna deska podłogowa od http://parkietydlaciebie.pl/produkty/deska-debowa/, białe ściany, minimalizm jeśli chodzi o meble i akcenty kolorystyczne w postaci dodatków- mega mi się marzy taki salon. Chociaż czasem znów oglądam takie vintage pomieszczenia i mam dylemat : P

limonka88

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
Odp: Styl skandynawski
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 13, 2017, 12:03:20 pm »
Sądzę, że urządzając mieszkanie może również przydać się pomoc fachowców, więc jeśli chcecie, to możecie sobie zajrzeć na artatu.pl. Firma ta działa na terenie śląska i moim zdaniem oferują naprawdę bardzo fajne projekty aranżacji wnętrz. A wy co sądzicie, o aranżacji, lepiej z  czy bez fachowców?