Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Maja 02, 2024, 05:48:11 pm

Autor Wątek: Sami czy z architektem?  (Przeczytany 11864 razy)

reginaa

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Sami czy z architektem?
« dnia: Listopada 27, 2015, 09:54:17 am »
Jak było u was? my właśnie zastanawiamy się czy jakieś biuro projektowe nie mogłoby nam doradzić? Zobacz podobają Ci się te wnętrza?


C3ZARY

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Sami czy z architektem?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 07, 2015, 06:08:19 pm »
Ja urządzałem sam, posiłkując się trochę inspiracjami z internetu :-)

aneta35

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Sami czy z architektem?
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 05, 2016, 05:53:56 pm »
Urządzałam samodzielnie. Jak ma się trochę ograniczony budżet, to wiadomo, że szaleństwa nie będzie. Moi znajomi korzystali z porad architekta. Efekt końcowy wyszedł super - skandynawskie klimaty.

malinaa

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Sami czy z architektem?
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 01, 2016, 06:54:24 pm »
Na pewno pomoc architekta się przydaje, ale niestety to dosyć droga usługa :( dlatego ja podczas urządzania szukałam inspiracji na własną rękę.

karolina

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Sami czy z architektem?
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 15, 2016, 01:27:35 pm »
W dzisiejszych czasach w internecie jest tyle inspiracji i poradników na ten temat że spokojnie można sobie poradzić bez architekta ;-)

bronn

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
    • Farby Kabe
Odp: Sami czy z architektem?
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 23, 2016, 03:54:56 pm »
Pytanie czy na radach blogerów dobrze polegać :) To odnośnie postu karoliny

lenami

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Sami czy z architektem?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 15, 2016, 12:11:23 pm »
Wszystko zależy od tego czy nas stać na zatrudnienie architekta?

Paulka123!

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
    • śnieżka kuchnia łazienka
Odp: Sami czy z architektem?
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 30, 2016, 08:59:06 am »
Wynajęcie architekta to spore koszta, jeśli mamy chęci i chcemy zabrać się do pracy można spokojnie stworzyć coś pięknego bez pomocy architekta :)

limonka88

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
Odp: Sami czy z architektem?
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 13, 2016, 12:12:28 pm »
Hej. Świetnym wyjściem jest skorzystanie z oferty firmy, która jest nowoczesna i ma świetnej jakości produkty :) Pompa ciepła, którą możecie zobaczyć tutaj: http://www.immergas.com.pl/Produkty,1853/KOTLY_TRADYCYJNE. Super firma!

limonka88

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
Odp: Sami czy z architektem?
« Odpowiedź #9 dnia: Października 26, 2016, 01:17:08 pm »
Moim zdaniem pomoc fachowców może sie bardzo przydać :) Moja znajoma ostatnio w przypadku dekorowania wnętrza swojego mieszkania zgodziła sie skorzystać z gotowych pomysłów oferowanych przez firmę  http://www.ardeko.pl/ i udało jej sie uzyskać niesamowity efekt :)

OliwiaGruszka

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: Sami czy z architektem?
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 09, 2016, 01:21:20 pm »
Swoje mieszkanie aranżowałam z mężem samodzielnie, ponieważ stwierdziliśmy ,że szkoda płacić dodatkowe pieniądze za kogoś. Szukaliśmy inspiracji w internecie aż w końcu znaleźliśmy taką hurtownię Heban w Krakowie, do której się udaliśmy bo mieszkamy niedaleko. Rzeczywiście mają tam duży asortyment od farb i lakierów do podłóg czy  materiałów izolacyjnych. Z tego co widzieliśmy to skupiają w jednym miejscu wielu producentów i wybraliśmy kilka ciekawych projektów podłogi oraz drzwi .

omega77

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Sami czy z architektem?
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 06, 2017, 01:33:08 pm »
Myślę, że architekt zawsze może pomóc nam ciekawie zrealizować nasze pomysły, a także dodać coś od siebie. Ja korzystałam z usług http://www.tissu.pl/ . Moim zdaniem naprawdę świetna pracownia architektoniczna z Warszawy. 

Alutka

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Odp: Sami czy z architektem?
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 15, 2018, 09:24:37 am »
to jest dobre pytanie...tak naprawdę powinniśmy sami bo wiemy czeo chcemy, co lubimy i kiedy i w jakim wnętrzu będziemy dobzre się czuli. Ale...czasami architekt moze nam jakieś fajne rozwiązanie podpwiedziec. Mozemy skorzystać z jego porady. Nam podpowiedział wykorzytsanie betonu na ścianie w kuchni...zaskoczenie i najpierw byliśmy zdegustowani. Jak zobaczyliśmy aranżacje i do czego i można zastosować beton to byliśmy naparwde zdumieni. I sie decydujemy ostatecznie. Firma http://betonnadom.pl/zanim-kupisz/faq/beton-stemplowany-sprawdzi-sie-najlepiej ma naprawdę świetne inspiracje i rozwiazania:)

topinambur

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odp: Sami czy z architektem?
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 09, 2018, 10:22:12 am »
Mogę polecić interesujący artykuł dla osób, które chcą urządzić sobie mieszkanie w bloku. Fajny poradnik na ten temat jest na portalu wnętrzarskim: http://przytulnewnetrza.pl/jak-urzadzic-mieszkanie-w-bloku/

emela

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Sami czy z architektem?
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 15, 2022, 09:48:17 am »
Zdecydowałam się na urządzenie wnętrza z architektem. Długo zastanawiałam się czy decydować się na takie usługi, czy nie. W końcu jednak uznałam, że im więcej przeglądam stron z inspiracjami, tym większy mam bałagan w głowie i postanowiłam z takich usług skorzystać. Jestem bardzo zadowolona. Projektant zebrał te wszystkie pomysły w jedno.
Mieszkanie jest takie jakie chciałam, moje wymarzone :)

Od siebie polecam projektowanie wnętrz w Krakowie w tej firmie:
https://marengo-architektura.com/o-firmie/

Najlepiej zobaczcie sobie ich projekty i samodzielnie zastanówcie się czy Wam sie podobają.