Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Kwietnia 24, 2024, 05:50:52 am

Autor Wątek: Szklane drzwi  (Przeczytany 6232 razy)

kolorek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Szklane drzwi
« dnia: Maja 06, 2015, 05:27:01 am »
Ze względu na ograniczoną powierzchnię naszych mieszkań mało kto może sobie pozwolić na garderobę. Ale gdy już taką aranżujemy by nie zabierać dodatkowo miejsca można zastosować rozsuwane drzwi. Ciekawe przykłady takich rozwiązań można zobaczyć na http://www.drzwiszklane.org. Są nie tylko funkcjonalne ale też mają ogromny walor dekoracyjny.
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2015, 07:55:16 pm wysłana przez kolorek »

Niunia85

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
    • Oferta dla firm
Odp: Szklane drzwi
« Odpowiedź #1 dnia: Września 05, 2015, 11:00:15 pm »
To, jak się domyślam szkło laminowane więc o wytrzymałość/trwałość się nie boję. Ale co z ceną? Jaki jest koszt takich drzwi - sądząc po efekcie - chyba niemały?

aniakkk

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Szklane drzwi
« Odpowiedź #2 dnia: Października 15, 2015, 12:05:20 pm »
Fajnie to wygląda. Koszt faktycznie może być spory, ale w końcu to inwestycja na długie lata.

limonka88

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
Odp: Szklane drzwi
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 04, 2016, 04:52:13 pm »
Ja na przykład zdecydowałem się na zakup drzwi w drzwi zewnętrzne Tarnowskie Góry. Uważam, że mają tutaj dostępną naprawdę atrakcyjną ofertę drzwi w atrakcyjnych cenach. Jeżeli szukacie drzwi do swojego domu, to polecam również przejrzeć ich ofertę .

agataga

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Szklane drzwi
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 05, 2016, 08:24:29 pm »
Bardzo podobają mi się takie drzwi, pasują do nowoczesnych wnętrz. Szkoda, że są takie drogie :(

omega77

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Szklane drzwi
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 11, 2016, 01:08:28 pm »
Ładnie to wygląda, ale strasznie się palcuje, jak się ma w domu małe dzieci to masakra :D Ogólnie wszystko co ze szkła jest super. Jak ktoś szuka szklanych inspiracji to można zajrzeć na http://glasshouse.com.pl/