Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?
Maja 02, 2024, 03:19:35 am

Autor Wątek: wanna czy prysznic?  (Przeczytany 12952 razy)

reginaa

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
wanna czy prysznic?
« dnia: Stycznia 31, 2015, 01:03:50 pm »
Do wąskiej łazienki w ogóle jest szansa zamontować jakąkolwiek wannę?czy raczej i tak praktyczniejsza jest np. taka www.kabiny-wanny.pl/kabina-prysznicowa-z-hydromasazem?


manti

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
    • cookandlove.pl
Odp: wanna czy prysznic?
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 05, 2015, 04:42:03 pm »
Szansa na wannę w takiej łazience jest ale nie po wylegujemy się w niej. Ja mam "stodwudziestkę" ustawioną prostopadle do "długości" :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2015, 12:03:11 am wysłana przez manti »
Pozdrawiam manti,
SARMATA.PL

malaala25

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
    • kosze na śmieci
Odp: wanna czy prysznic?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 07, 2015, 01:36:01 am »
Nawet taka "stodwudziestka" jest lepsza od kabiny prysznicowej. Cała idea kąpieli opiera się przecież na wannie. :)

OliwiaGruszka

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: wanna czy prysznic?
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 05, 2015, 12:12:20 pm »
Do małej łazienki lepiej kupić kabinę prysznicową i dobrą pralkę. Nie ma co tam pchać małej, niewygodnej wanny.

lolka

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: wanna czy prysznic?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 13, 2015, 09:27:16 am »
Ja mam dwie łazienki i w jednej mam prysznic a w drugiej wannę. Wanna z hydromasażami rogowa dla dwóch osób, prysznic taka szklana kabina bez brodzika + panel z hydromasażami. Obie urządzone ogólnie w stylu takim jak tutaj http://kobietawielepiej.pl/wnetrza/lazienka/lazienka-w-stylu-glamour-jak-urzadzic

ellka

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: wanna czy prysznic?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 17, 2015, 09:03:18 am »
W małej łazience to najlepiej jest zamontować kabinę prysznicową z rozsuwanymi drzwiami. Ja mam u siebie 80x80, ale z jednej strony zostało wymurowane 10 cm ... więc kabina stała sie 80x90 :) Moja kabina wyglad tak:

ellka

Niunia85

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
    • Oferta dla firm
Odp: wanna czy prysznic?
« Odpowiedź #6 dnia: Września 05, 2015, 11:07:44 pm »
Ciekawe rozwiązanie z tym wymurowaniem. Ale jednak ta kabina z Prolinei jest bardziej imponująca.

limonka88

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
Odp: wanna czy prysznic?
« Odpowiedź #7 dnia: Października 30, 2015, 04:10:55 pm »
W małej łazience zdecydowanie prysznic - wanna wyglądać będzie przesadnie i zabierze dużo przestrzeni, którą można wykorzystać na coś innego. Są naprawdę fajne kabiny prysznicowe, które wyglądają elegancko i ekskluzywnie. Najważniejsze to nie oszczędzać na remoncie łazienki. Dlaczego? Zerknijcie sobie do artykułu http://wortale.net/styl,ac217/dom,ac253/budzetowa-umywalka-tania-bateria-i-watpliwej-klasy-farba-na-scianach-tego-nie-wybaczy-ci-lazienka,2451

lewkev

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: wanna czy prysznic?
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 29, 2015, 11:19:06 pm »
ja jestem za prysznicem ale dla niezdecydowanych takie rozwiązaie będzie dobre http://inspiracje.lazienkaplus.pl/ravak-rosa-26

aneta35

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: wanna czy prysznic?
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 05, 2016, 06:18:59 pm »
W małej łazience - zdecydowanie prysznic. Jeśli mamy więcej miejsca - można rozważyć kupno wanny i do tego parawanu nawannowego - wówczas mamy jedno i drugie.

Alutka

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Odp: wanna czy prysznic?
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 12, 2016, 12:18:17 pm »
ja tez mam wanne bo raz na jakiś czas chcę się w niej powylegiwać mimo że nóżki sie nie miszczą zupełnie...;)

malinaa

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: wanna czy prysznic?
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 01, 2016, 06:56:16 pm »
Jak masz wąsko to sobie zamontuj brodzik. Wanna mimo wszystko zajmuje sporo miejsca.

limonka88

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
Odp: wanna czy prysznic?
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 31, 2016, 10:01:28 am »
Zamiast kabiny prysznicowej można również zamontować zasłona prysznicowa. Jeśli więc ktoś z was szukałby tego typu oferty, to możecie zajrzeć do sklepu Rea.

lenami

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: wanna czy prysznic?
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 20, 2016, 07:35:50 am »
Prysznic

Paulka123!

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
    • śnieżka kuchnia łazienka
Odp: wanna czy prysznic?
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 30, 2016, 09:07:45 am »
Nie wyobrażam sobie żeby nie mieć wanny ;p Najlepiej wybrać wannę z kabiną prysznicową, są genialne jeżeli mamy ochotę możemy wziąć długą i relaksującą kąpiel, jeśli się śpieszymy możemy skorzystać z prysznica :)